czwartek, 21 września

Zestaw Apple AR / VR, który prawdopodobnie zostanie nazwany „Reality Pro”, zostanie ogłoszony podczas konferencji zorganizowanej wiosną, jeszcze przed WWDC, które zwykle odbywa się w czerwcu. Sprzedaż produktu rozpocznie się tej jesieni.

W swoim najnowszym newsletterze Power On Mark Gurman z Bloomberga mówi, że obecny plan Apple polega na zaprezentowaniu zestawu AR/VR podczas wiosennej konferencji, przed czerwcową konferencją Worldwide Developers Conference. Według Gurmana, Apple planuje ogłosić produkt, a następnie wprowadzić programistów do swojego systemu operacyjnego xrOS, na WWDC, przed jesienną premierą.

Od kilku lat mówiło się, że Apple pracuje nad swoim zestawem AR / VR, a rok 2023 wydaje się być rokiem w którym finalnie zostanie on pokazany. Według Gurmana Apple już współpracuje z kilkoma „wybitnymi programistami” nad doświadczeniami i aplikacjami dla nowego zestawu i systemu operacyjnego ‌xrOS‌. Oczekuje się, że pierwszy zestaw do rzeczywistości rozszerzonej Apple będzie produktem wysokiej klasy i raczej niszowym, dostosowanym do profesjonalistów i programistów. Bardziej przystępny dla konsumenta zestaw AR/VR zostanie wprowadzony na rynek w ciągu najbliższych kilku lat.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx