piątek, 19 lipca

Nowy, tańszy iPhone firmy Apple może zadebiutować jeszcze dziś wynika z nowego raportu 9to5Mac, który cytuje „wysoce zaufanego czytelnika”. Witryna mówi, że chociaż nie ma pewności co do daty premiery sklepowej, to „Apple może od dziś zacząć przyjmować zamówienia na nowy telefon”.

Mówi się, że Apple planuje nazwać swojego nowego iPhone’a jako „iPhone SE” podobnie jak iPhone SE z 2016, który również był pozycjonowany jako tańsze urządzenie. Jego cena ma wynosić w okolicach 1999 złotych.
Oczekuje się, że ‌iPhone‌ SE 2020 będzie dostępny w kolorach białym, czarnym i czerwonym PRODUCT (RED) i pojemnościach 64GB, 128GB i 256 GB.

Zgodność nazwy potwierdza również oficjalny sklep internetowy Apple online. Szkło ochronne Belkin już teraz zostało opisane jako zgodne z modelami iPhone SE, iPhone 7 i 8. Biorąc pod uwagę, że oryginalny iPhone SE był urządzeniem 4-calowym, a iPhone 7 i iPhone 8 są urządzeniami 4,7-calowymi, prawdopodobnie jest to odniesienie do niewydanego modelu iPhone’a SE z 2020 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx