sobota, 13 lipca

Kiedy Apple zapowiedział iTunes 11, poinformował, że planuje wypuścić go do końca października. Pod koniec października dowiedzieliśmy się, że Apple potrzebuje jeszcze trochę czasu, ale obiecał, że aktualizacja na pewno pojawi się w listopadzie.

Na podstawie historii wersji oprogramowania firmy Apple, szacowało się, że najbardziej prawdopodobnym terminem na premierę iTunes 11 będzie 16 listopada, ale data ta najwyraźniej minęła i wciąż cisza. Jednak wygląda na to, że Apple jest już gotowy do wydania iTunes 11 w ciągu najbliższych kilku dni, bo artyści dostają maile z informacją o przygotowaniach do tego wydarzenia.

Według posta na forum serwisu MacRumors, Apple poprosił o nadesłanie zdjęć i galerii swoich artystów do iTunes, więc prawdopodobnie pojawi się nowa szata graficzna sklepu muzycznego. Powyższe zdjęcie pokazuje maila wysłanego do artystów z Feiyr, który jest niemieckim serwisem dystrybucji muzyki.

Mimo, że mail nie pochodzi bezpośrednio od Apple, zakładamy, że informuje o wszelkich nowych grafikach potrzebnych do uruchomienia iTunes 11. Firma Apple prawdopodobnie nie wyda iTunes w Święto Dziękczynienia, a wielu pracowników ma wolne do końca tygodnia. Oczekujemy, że premiera może nastąpić na początku przyszłego tygodnia, jeśli oczywiście ta wiadomość okaże się prawdziwa.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx