sobota, 25 czerwca

iphone 5

Najnowsze dane firmy badawczej Mixpanel pokazują, że około 32,22% aktywnych użytkowników iPhone’ów wciąż posiada urządzenie z ekranem 4-calowym. To jest taki sam rozmiar ekranu jaki będzie posiadał tzw „iPhone 5SE”, który według przewidywań firma Apple ogłosi podczas swojej imprezy medialnej 15 marca.

Apple od 2013 roku wydał trzy modele iPhone’a z ekranem 4-calowym w tym iPhone 5, iPhone 5c i iPhone 5S, a niektórzy klienci nadal czują, że te smartfony mają najlepszy rozmiar ekranu zarówno jako urządzenie łatwe do noszenia w kieszeni jak i łatwe do obsługi jedną ręką.

iPhone-4-inch

Najnowszy, 4-calowy smartfon Apple, iPhone 5S, jest w użytkowaniu niecałych 20 procent użytkowników iPhone’ów,sporo za nim jest iPhone 5, który jest w posiadaniu 7,53 procent i plastikowy iPhone 5C w rękach 5,66 procent. Liczby te wahają się nieznacznie w czasie rzeczywistym.

Podczas ostatniej prezentacji wyników finansowych firmy, prezes Apple Tim Cook powiedział, że 60 procent użytkowników starszych generacji iPhone’a uaktualni swoje modele do iPhone’a 6, 6 Plus, iPhone’a 6S lub iPhone’a 6S Plus.

Obecnie, klienci którzy chcą 4-calowego iPhone’a muszą zadowolić się już nieco przestarzałą technologią dwu-letniego iPhone’a 5S, a w smartfonie tym brakuje również wielu nowych funkcji, takich jak 3D Touch czy Live Photos. Z tego też powodu, „iPhone 5SE” z ekranem 4-calowym, najnowszym procesorem A9, Live Photos i rzekomą ceną w okolicach około 500 dolarów może okazać się bardziej popularny wśród potencjalnych nabywców iPhone’a.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx