poniedziałek, 25 września

Prawdopodobny iPhone 5 SE może być dostępny w kolorze srebrnym, szarym i różowym, który to będzie inny niż różowe złoto w jakim dostępny jest iPhone 6s, donosi japońska witryna Mac Otakara powołując się na informacje uzyskane od strony trzeciej.

Witryna porównuje odcień różu do tego z siódmej generacji iPoda nano i szóstej generacji iPoda touch, który jest zdecydowanie bardziej mocniejszy, niż różowe złoto iPhone’a 6s. Macotakara nie była w stanie zobaczyć odcienia różu bezpośrednio, więc jej porównanie nie musi być idealne, ale informator powiedział, że nie jest to taki sam kolor jak iPhone’a 6s.

Wczesne doniesienia o nowym kolorze iPhone’a 6S także mówiły o kolorze różowym, ale okazało się, że „różowy” okazał się ostatecznie różowym złotem. Dzisiejsza plotka, jeśli okaże się prawdziwa, dokonuje wyraźnego rozróżnienia między różowym złotem a głębszym odcieniem różu, więc wydaje się mało prawdopodobne, aby informator popełnił ten sam błąd.

Inne potencjalne kolory dla iPhone’a 5SE nie są wymienione, ale Szary, Srebrny i różowy to dość dziwny zestaw kolorystyczny, więc istnieje możliwość, że Apple doda inne opcje kolorystyczne. Pierwsze plotki o „iPhone’ie 6C” mówiły o żywszych kolorach urządzenia, ale późniejsze plotki wskazują, że będzie on dostępny w tradycyjnych kolorach czyli srebrnym, szarym i złotym.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx