poniedziałek, 4 marca

obudowa iPhone

Pracownik Foxconn został zatrzymany przez chińską policję pod zarzutem kradzieży sześciu obudów iPhone’a 6 i ich sprzedaż za 960 dolarów, donosi The Wall Street Journal.

Podejrzany, zidentyfikowany tylko nazwiskiem Qiao, rzekomo odpowiedział na ogłoszenie oferujące zakup „części z Apple Inc w wysokich cenach.” Qiao wyniósł swoją pierwszą obudowę 24 lipca i wysyłał produkt na adres w Shenzhen. Miała ona służyć jako makieta do produkcji etui na nowe urządzenie.

Foxconn poinformował o kradzieży policję w połowie sierpnia, która odszukała Qiao w ciągu 20 dni poprzez wykorzystanie zapisów wideo, danych pracowników i dzienników usług kurierskich. Foxconn powiedział CNET w oświadczeniu, że firma oczekuje od swoich pracowników ścisłego przestrzegania kodeksu postępowania.

Wycieki elementów iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus były w miesiącach poprzedzających wrześniową prezentację bardzo zaawansowane. Pojawiło się mnóstwo bardzo szczegółowych zdjęć i filmów obudowy dających pogląd na wygląd obu telefonów. Elementy wewnętrzne wskazywały na NFC i inne funkcje, które ostatecznie pojawiły się w najnowszym urządzeniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx