piątek, 1 lipca

Jak donosi Deadline, pomimo trwającej pandemii Apple wznowił zdjęcia do drugiego sezonu serialu „For All Mankind”, który można oglądać w Apple TV+.

Kiedy w połowie marca zdjęcia do prawie wszystkich programów telewizyjnych i filmów zostały wstrzymane, obsada „For All Mankind” miała jeszcze do nakręcenia dwa odcinki z drugiego sezonu.

„For All Mankind” był jednym z debiutanckich programów Apple TV+, które miały premierę w listopadzie ubiegłego roku, a ponieważ trwają zdjęcia, może to być też jednym z pierwszych seriali, który będzie miał premierę drugiego sezonu. Apple wznowił wszystkie swoje seriale premierowe na drugi sezon w tym „See”, „Dickinson” i „The Morning Show”.

Serial jest kręcony w Culver City, ponieważ Sony Pictures TV pracuje nad przywróceniem produkcji seriali z zachowaniem środków ostrożności.

Stworzony przez Ronalda D. Moore’a, „For All Mankind” to serial science fiction, który wyobraża sobie, jak wyglądałby świat, gdyby globalny wyścig kosmiczny nigdy się nie skończył, a program kosmiczny pozostałby priorytetem. Historia jest opowiadana przez pryzmat życia astronautów i inżynierów NASA wraz z ich rodzinami.

W serialu występują Joel Kinnaman, Michael Dorman, Wrenn Schmidt, Shantel VanSanten, Sarah Jones i Jodi Balfour.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx