sobota, 3 czerwca

Po niedawnym raporcie Bloomberga, w którym stwierdzono, że popyt na nowe AirPods Pro jest „znacznie wyższy” niż oczekiwano, Nikkei Asian Review donosi, że Apple poprosił swojego dostawcę Luxshare Precision o podwojenie produkcji wysokiej klasy słuchawek do dwóch milionów sztuk miesięcznie.

Raport dodaje, że Apple poprosił także Luxshare i innego chińskiego producenta Goertek o zwiększenie produkcji regularnych AirPodów w ich fabrykach w Wietnamie, chociaż nie jest jasne, o ile.

Zamówione dziś w sklepie internetowym Apple AirPods Pro zostaną dostarczone tuż po nowym roku, więc nie można zagwarantować, że złożone dziś zamówienia dotrą na Boże Narodzenie. Jednak u autoryzowanych sprzedawców wciąż można trafić na spontaniczną okazję zakupu od ręki.

AirPods są uważane za najlepiej sprzedające się bezprzewodowe słuchawki douszne na świecie, które cieszą się ogromną popularnością od czasu ich premiery pod koniec 2016 roku. Wraz z Apple Watch, słuchawki są siłą napędową wzrostu kategorii urządzeń tzw. „wearables”, którą Apple regularnie dodaje jako osobną w swoich wynikach finansowych ustanawiając nowy rekordowy przychód w trzecim kwartale tego roku.

AirPods Pro oferują kilka ulepszeń w porównaniu ze zwykłymi AirPods, w tym aktywną eliminację hałasu, lepszą jakość dźwięku i wodoodporność.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx