sobota, 30 września

Zgodnie z ChargerLab, trzy nowe modele telefonów iPhone, które zostaną ogłoszone we wrześniu, będą wyposażone w 18-watowe adaptery zasilające USB-C w celu znacznie szybszego ładowania przewodowego.

Nowy, zaokrąglony kształt zasilacza łączyłby się z iPhonem za pomocą kabla Lightning na USB-C, który również powinien znajdować się w pudełku, umożliwiając znacznie szybsze ładowanie od małego, kwadratowego zasilacza o mocy 5W dołączanego do obecnych iPhone’ów. Render wersji europejskiej pokazano poniżej.

Podczas różnego rodzaju przeprowadzonych testów dowiedziono, że iPhone X ładowany różnymi ładowarkami 18 Watowymi firm trzecich wykazało, że urządzenie osiągnęło 79 procent naładowania po godzinie. Dzięki ładowarce 5 watowej, iPhone X osiągnął w tym czasie 39 procent naładowania.

Dzisiejszy raport, oparty na informacjach z „linii produkcyjnej”, potwierdza post z chińskiej sieci społecznościowej Weibo, która twierdziła również, że tegoroczne iPhone’y otrzymają w zestawie ładowarkę USB-C o mocy 18W i kabel Lightning do USB-C. Ten raport zawierał rysunki na temat tego, jak może wyglądać ładowarka w Ameryce Północnej.

Nowy zasilacz o mocy 18W ładowałby iPhone’a co najmniej dwa razy szybciej niż ładowarka 5W. Szybkie ładowanie jest obsługiwane przez iPhone’a 8, iPhone’a 8 Plus, iPhone’a X i prawdopodobnie przyszłe modele.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx