piątek, 20 maja

Jakiś czas temu informowaliśmy o ciekawej modernizacji iPhone’a, która wprowadza do niego świecące logo takie jak w komputerach Mac. Prezentowana firma pochodziła z Wielkiej Brytani i dopiero wprowadzała oferowanie usługi. Dziś wypatrzyliśmy serwis KO Store, w którym usługę można wykupić juz teraz!

Zestaw pozwala w łatwy sposób zastąpić tylny panel iPhone’a 4 na taki, który posiada podświetlane logo Apple. Ale musicie się pospieszyć – usługa jest dostępna w sprzedaży tylko przez dwa dni i może zostać zatrzymana wcześniej jeśli zainteresuje się nią Apple.

Instalacja modyfikacji zajmuje tylko pięć minut i jest bardzo prosta do zrobienia. Po prostu trzeba odkręcić dwie śrubki w podstawie obudowy aby móc zdjąć tylny panel, a następnie wyjąć jeszcze pięć śrub wewnątrz i podłączyć świecący panel do telefonu iPhone w złącze wyświetlacza. To może brzmi skomplikowanie, ale dla znawcy jest dziecinnie proste.

Aby pokazać łatwość z jaką serwis K.O. Store wykonuje tą modyfikację, nagrano poniższy film, który pokazuje proces instalacji modu w mniej niż pięć minut:

Zestaw można nabyć już za 42 dolary a usługa jest oferowana na cały świat w tym Polskę. K.O. Store wie, że może zwrócić na siebie uwagę zespołu prawników Apple, więc macie tylko dwa dni aby go kupić. Być może nawet mniej jeśli prawnicy Apple zadziałają szybko.

Zainteresowani?

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aris1977
Aris1977
10 lat temu

czad!!!

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x