niedziela, 25 października

Serwis Digitimes ponownie ożywia plotki o mniejszym 7,85 calowym tablecie Apple. Z ich doniesień wynika, że Apple może wprowadzić w przyszłym roku dwa modele tabletów – iPada 3(w pierwszym kwartale 2012 roku) i kolejne urządzenie tego typu z mniejszym wyświetlaczem w drugiej połowie 2012 roku.

Byłaby to zapewne odpowiedź na ostatni tablet od Amazona – Kindle Fire.

„W celu sprostania wciąż rosnącej konkurencji na rynku, w tym 7-calowym tabletem Kindle Fire od Amazon oraz rozpoczęciem powstawania dużych rozmiarów smartfonów od producentów telefonów, Apple został przekonany do rozwoju iPadów 7,85-calowych – informują źródła”

Nie wystarczy powiedzieć, że takie urządzenie wydaje się niemal pewne. Co więcej Apple ma przynajmniej jeden z jego prototypów od zeszłego roku. Poprzednia makieta takiego urządzenia jak i jego mozliwości były omawiane rok temu.

Poprzednie plotki sugerowały, że 7,85-calowy iPad będzie miał taką samą rozdzielczość (1024×768) jak bieżący iPad. To otworzy drzwi dla Apple do zróżnicowanie nowego iPada o znacznie większej rozdzielczości i wyświetlaczu Retina, ze straszą wersją oferującą gorszą rozdzielczość ale kosztem mniejszego rozmiaru urządzenia. Produkcją wyświetlacza 7,85 calowego miałoby się zająć LG i AU Optronics. Pierwsze sztuki tych ekranów zejdą z linii produkcyjnej w drugim kwartale 2012 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x