niedziela, 19 maja

Nowy monitor Studio Display firmy Apple jest dostępny z trzema różnymi opcjami montażu – normalną podstawką, która posiada kąt nachylenia, podstawką z regulacją nachylenia i wysokości oraz adapterem montażowym VESA. Co ważne, podstawki są wbudowane w wyświetlacz, a zatem nie są wymienne.

Składając zamówienie na monitor Studio Display, Apple ostrzega, że „każda podstawka i uchwyt mocujący są połączone z monitorem na stałe. Nie można ich wymieniać, dlatego tak ważne jest, aby przed zakupem zastanowić się nad swoimi potrzebami i oczekiwaniami dotyczącymi stanowiska pracy”

Standardowa podstawka i adapter do montażu VESA są dostępne bez dodatkowych kosztów do bazowej ceny monitora wynoszącej 7 999 złotych lub opartym na szkle nanostrukturalnym za 9 499 złotych. Podstawka z regulacją nachylenia i wysokości zwiększy cenę monitora Studio Display o 2 000 złotych.

Standardowy wyświetlacz z podstawką w cenie umożliwia pochylenie w zakresie 30 stopni, 5 stopni w dół i 25 stopni w górę. Podstawa z regulacją nachylenia i wysokości zapewnia tę samą elastyczność 30 stopni nachylenia, a także regulację wysokości nawet o 105 mm.

Monitor Studio Display wraz z Mac Studio został udostępniony w przedsprzedaży od wczoraj i będzie dostępny od 18 marca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx