piątek, 30 września

Apple rozpocznie sprzedaż swojej bezprzewodowej maty ładującej AirPower w przyszłym miesiącu, wynika z japońskiej witryny Mac Otakara. Publikacja powołuje się na „wiarygodne źródła”, które najwyraźniej potwierdziły wcześniejsze doniesienia z lutego, że akcesorium bezprzewodowe trafi do sprzedaży w sklepach Apple w marcu, chociaż konkretna data wciąż pozostaje niejasna.

Zapowiedziana przez firmę Apple we wrześniu, AirPower to owalna biała mata do ładowania wyposażona w technologię kompatybilną z Qi, która pozwala na ładowanie wielu urządzeń naraz. Wraz z iPhone’em 8, iPhonem 8 Plus lub iPhonem X i Apple Watch Series 3, AirPower ładuje słuchawki AirPods dzięki nowemu, bezprzewodowo etui ładującemu AirPods, które wkrótce również zostanie wydane.

Zgodnie z pierwotną plotką, Apple zamierza udostępnić matę AirPower u wielu autoryzowanych sprzedawców Apple obok własnych sklepów detalicznych. Apple Post twierdził również, że w tym samym dniu sklepy detaliczne Apple zaopatrzą się w zaktualizowaną bezprzewodową obudowę do ładowania AirPods, chociaż źródła własne Mac Otakara nic o tym nie wspominają.

Mac Otakara ma połączenia z azjatyckim łańcuchem dostaw i azjatyckimi producentami akcesoriów, co czyni z nich powszechnie znane źródło plotek o produktach Apple. Chociaż strona nie ma doskonałej historii i czasami udostępniła niedokładne informacje, więc najlepiej nie brać ich doniesień jako fakt, dopóki nie zostaną potwierdzone przez inne źródła.

W tej chwili sądzimy, że bezprzewodowa mata do ładowania AirPower firmy Apple może kosztować nawet 999 złotych na podstawie przecieków, jakie pojawiły się w listopadzie w polskim sklepie X-Kom.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx