niedziela, 25 września

Apple TV koncept

Apple nie ma planów wykorzystania nadchodzącej Worldwide Developers Conference WWDC 2014 na premierę nowego sprzętu Apple TV, powiązanego z nim oprogramowania ani iWatch, donosi John Paczkowski z Re/code

Powołując się na źródła zaznajomione z planami Apple Paczkowski potwierdza, że ​​Apple skupi się przede wszystkim na OS X 10.10, iOS 8 i ewentualnie aplikacji Healthbook, która według wcześniejszych plotek ma mieć funkcję gromadzenia informacji fitnessowych oraz zdrowotnych.

Apple Worldwide Developers Conference, która w tym roku rozpocznie się 2 czerwca, historycznie wykorzystywana była jako platforma do zaprezentowania nowych systemów operacyjnych Apple, jednak od czasu do czasu zadebiutowały na niej nowe urządzenia, w tym nowe MacBooki Air w 2013 i nowe MacBooki Pro Retina w 2012 roku.

Choć firma nie ma planów związanych z prezentacją zaktualizowanego Apple TV na WWDC 2014, to powszechnie uważa się że prace nad tym produktem wciąż są w toku. Przebudowane urządzenie ma posiadać podobno m.in. dostęp do App Store, wsparcie gier, wsparcie iOS 7 oraz ewentualnie nowe treści i kanały.

Apple może mieć plan debiutu urządzenia na późniejszy okres 2014 roku i jak wynika z ostatniego harmonogramu produktowego wiarygodnego analityka Ming-Chi Kuo, nie należy oczekiwać zmodernizowanego Apple TV aż do trzeciego kwartału 2014 roku. Podobnie zresztą jak i iWatch, który również oczekiwany jest na końcówkę tego roku.

[contentblock id=1 img=iframe.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx