piątek, 24 marca

ipadwatchiphone

Wiele plotek mówi, że Apple planuje podobno zorganizować imprezę dla mediów w marcu aby zaprezentować swoje nowe produkty, ale dane na temat tego, co mogłoby się na niej pojawić były bardzo różne. Wczesne plotki z grudnia od 9to5Mac mówiły, że Apple wykorzysta to wydarzenie do odsłonięcia drugiej generacji Apple Watch, ale raport z TechCrunch wskazuje, że plotki są nieprawdziwe – Apple Watch 2 nie pojawi się w pierwszej połowie roku.

Zamiast tego, TechCrunch wskazuje na coś mniejszego, ale nadal związanego z Apple Watch co mogłoby zostać zaprezentowane w marcu. Mogą to być kolejne paski czy też nowe partnerstwo podobne do tego z firmą Hermès. W nowym raporcie na temat tego, co może pojawić się podczas marcowej premiery 9to5Mac wycofuje się z wcześniejszych doniesień o Apple Watch 2 i zamiast tego zgadza się z TechCrunch, wskazując w kierunku nowych opcji obecnego Apple Watch z nowymi paskami, ale bez zmian sprzętowych.

Podczas imprezy wrześniowej w 2015 roku, Apple zapowiedział swoje partnerstwo z Hermes i zadebiutował nowymi kolorami pasków do Apple Watch więc prawdopodobne, że w marcu  zobaczymy ten sam rodzaj aktualizacji. Prace nad nowymi kolorami istniejących pasków i paskami z nowych materiałów podobno już trwają. Apple planuje również wydanie watchOS 2.2 na lub tuż po imprezie.

Podczas marcowej konferencji Apple może także zadebiutować prawdopodobnym, 4-calowym iPhone’em pod obecnie coraz częściej pojawiającą się nazwą „iPhone 5SE”, jako następca obecnego modelu iPhone 5s. Urządzenie może mieć komponenty obecnego iPhone’a 5S, ale wygląd nawiązujący do stylu iPhone’a 6. Wewnętrznie, będzie wyposażony w procesor A8 lub A9, będzie posiadał wsparcie Apple Pay, 8-megapikselowy aparat z tyłu i choć nie będzie posiadał 3D Touch, to będzie w stanie robić zdjęcia Live Photos.

Wcześniejsze plotki sugerują, że moglibyśmy również zobaczyć nową generację iPada Air, ponieważ mówiło się, że trafi on na rynek wiosną 2016 roku.

Choć marcowa aktualizacja Apple Watch nie jest zakładana na początek 2016 roku, to jego aktualizacja w drugiej połowie roku jest bez wątpienia możliwa. Możliwe, że Apple planuje wydać nowego Apple Watch w miesiącach jesiennych obok iPhone’a 7.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzesimir
Krzesimir
7 lat temu

Serio kopiujecie teksty z tłumacza? „Apple Obserwować” haha

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx