niedziela, 2 października

iphone 5SE

W następstwie doniesień, że Apple wyda nowego, 4-calowego iPhone’a w marcu lub kwietniu, użytkownik Gijs Raggers udostępnił na holenderskiej stronie One More Thing zdjęcie domniemanego nowego smartphone’a obok iPhone’a 5. Zdjęcie zostało zamieszczone na forum dyskusyjnym strony, gdzie każdy może się zarejestrować i coś wrzucić.

Rzekomy 4-calowy iPhone wydaje się być taki sam rozmiarami jak iPhone 5, ale wygląda nieco inaczej, bardziej jak iPhone 6 i iPhone 6s, z zaokrąglonymi krawędziami ekranu, cieńszą ramką ekranu, przeniesioną kamerą FaceTime, podłużnymi przyciskami głośności i przyciskiem zasilania przeniesionym na prawą stronę.

c9432858291d8dff61a5f7ce65ff6a03da90f374_4878

Wiarygodność zdjęcia nie może być potwierdzona, ale Gijs Raggers już wcześniej publikował zdjęcia pierwszego iPada Air w sierpniu 2013 roku, na prawie trzy miesiące przed oficjalną premierą tabletu.

Podczas gdy większość plotek sugeruje, że nowy, 4-calowy iPhone będzie podobny do iPhone’a 6, z procesorem A8, koprocesorem ruchu M8, 8-megapikselową tylną kamerą i NFC dla Apple Pay, to jest w konflikcie z raportami sugerującymi, że urządzenie będzie wyglądać podobnie do ostatniej generacji iPhone’a 5S.

Brzmi również dość wątpliwie założenie, że Apple nazwie swojego nowego 4-calowego iPhone’a „iPhone 5se”, gdyż urządzenie w rzeczywistości bardziej przypomina iPhone’a 6. Bardziej dopasowana byłaby jednak nazwa „iPhone 6c”, a nawet „iPhone 6 mini”.

Znany ze swoich trafnych przewidywań analityk KGI Securities, Ming-Chi Kuo, wydał dziś notatkę dla inwestorów w której potwierdza, że Apple wyda nowego, 4-calowego iPhone’a i iPada Air 3 w pierwszej połowie 2016 roku. Oba urządzenia, jak również paski do Apple Watch, mogą zostać zaprezentowane w marcu w San Francisco.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MonsterZet
MonsterZet
6 lat temu

Wg tego zdjęcia ma czytnik lini papilarnych, mogę się założyć, że będzie to iPhone 6C z Touch ID.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx