poniedziałek, 11 grudnia

iPad

Choć powszechnie uważa się, że Apple zaprezentuje swojego nowego, 12,9-calowego iPada Pro w listopadzie, to wile osób zakłada, że światło dzienne ujrzą również odświeżone wersje iPada mini 3 i iPada Air 2. Jednak nowy raport Economic Daily News mówi, że w tym roku nie zobaczymy nowego modelu iPada Air.

Choć iPad Air 2 może nie doczekać się odświeżenia w tym roku, to pojawić się może nowy iPad mini 4 i iPad Pro. Liaoxian Li, doradca inwestycyjny w Fubon Hardware, powiedział Economic Daily News, że Apple może chcieć zwrócić uwagę na nowego iPada Pro, a tym samym pozwolić, aby ich główna fabryka iPadów, Foxconn, skupiła się w celu zmaksymalizowania potencjału związanego z wdrożeniem iPada Pro. Li uważa, że nowy iPad Air może nie zostać udostępniony aż do 2016 roku.

Dodatkowo, raport twierdzi, że nowy iPad mini może być ostatnim, jaki wypuści Apple skupiając się na dwóch dużych iPadach w przyszłości. Wielu ludzi rozczarowała ostania aktualizacja iPada mini w 2014 roku, która w istocie sprowadzała się do dodania czytnika Touch ID do istniejącego iPada mini 2. Dlatego oczekuje się, że kolejny iPad mini otrzyma prawdopodobnie więcej aktualizacji.

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx