wtorek, 7 lutego

Logi BLOK

Firma Logitech zaprezentowała dzisiaj pierwsze produkty pod nową marką Logi: Logi BLOK family – linię etui dla iPada. W jej skład wchodzą Logi BLOK Protective Shell, Logi BLOK Protective Case oraz Logi BLOK Protective Keyboard Case. Rodzina produktów BLOK posiada specjalne, amortyzujące narożniki, które pomagają ochronić iPada przed konsekwencjami upadku z wysokości do 1,8 metra, nawet na beton. 

„iPad to niezwykle użyteczne urządzenie, ale często z obawy przed jego upuszczeniem i uszkodzeniem, nie wykorzystujemy w pełni jego potencjału” – powiedziała Izabela Sulima, Regional Marketing Manager CEE. „Dotychczas ochrona iPada przed upadkami oznaczała włożenie go do niepraktycznego etui, które nijak nie pasowało wyglądem i mobilnością do tabletu. Nasi projektanci pracowali razem z ekspertami od zaawansowanych materiałów, aby ochronić najbardziej wrażliwe części iPada, bez zamykania go w równie wytrzymałych, co nieporęcznych futerałach. Teraz dzięki rodzinie produktów BLOK nie będzie trzeba wybierać pomiędzy wytrzymałym, a atrakcyjnym etui, pozwalającym na pełne wykorzystanie mobilności iPada”, dodała Izabela Sulima.

Kwadratowe narożniki etui zawierają unikatową, tłumiącą warstwę polimeru, która zapewnia dodatkową ochronę dokładnie tam, gdzie iPad tego najbardziej potrzebuje – na rogach. Chłonna struktura polimeru wspiera i dopasowuje się do iPada w momencie uderzenia, dzięki czemu tablet wytrzyma upuszczenie nawet z 1,8 metra na twardą powierzchnię.

W skład rodziny produktów BLOK wchodzą:

Logi BLOK Protective Shell dla iPada Air 2 i wszystkich modeli iPada mini. Jest to ochronne etui z dodatkowym zabezpieczeniem ekranu przed zarysowaniami. Etui ma prosty i elegancki wygląd, współgrający z iPadem, ale jednocześnie gwarantujący doskonałą ochronę. Logi BLOK Protective Shell jest dostępny w kolorach: czarnym, czerwono-fioletowym lub turkusowo-niebieskim, w sugerowanej cenie detalicznej 179 zł.

BlokShell_Teal_Drop_10.6

 Logi BLOK Protective Case dla iPada Air 2, które gwarantuje taką samą ochronę przed upadkiem, co Protective Shell, ale zostało dodatkowo wyposażone w podstawkę, która umożliwia ustawienie iPada pod dowolnym kątem w zakresie 50 stopni. Pozwala to na uzyskanie wygodnego kąta widzenia w sytuacjach, które wymagają wolnych rąk i ciągłego patrzenia na tablet. Po zamknięciu przednia część etui chroni ekran iPada przed upadkiem. Logi BLOK Protective Case jest dostępny w kolorach: czarnym, czerwono-fioletowym lub turkusowo-niebieskim, w sugerowanej cenie detalicznej 309,99 zł.

ProtectiveCase10.6_Teal_front

Logi BLOK Protective Keyboard Case dla iPada Air 2, które posiada wszystkie funkcje wcześniej wymienionych etui i ma 4 zastosowania. Może być wykorzystane jako etui ochronne w trakcie czytania czy przeglądania Internetu, po skorzystaniu z podstawki pozwala ustawić iPada pod dowolnym kątem, a gdy trzeba coś napisać, można skorzystać z bezprzewodowej doczepianej klawiatury, która jednocześnie chroni ekran. Klawiatura została wyposażona w specjalny rząd przycisków ze skrótami klawiszowymi systemu iOS, żeby korzystanie z niej było jeszcze wygodniejsze. Logi BLOK Protective Keyboard Case jest dostępny w kolorach: czarnym, czerwono-fioletowym lub turkusowo-niebieskim, w sugerowanej cenie detalicznej 569 zł.

ProtectiveKeyboardCase_Black_KB detached

Logi BLOK Protective Shell, Logi BLOK Protective Case oraz Logi BLOK Protective Keyboard Case będą dostępne w Polsce pod koniec sierpnia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx