czwartek, 22 lutego

Następca iPhone’a XS Max i prawdopodobnie iPhone’a XS będzie wyposażony w potrójny system tylnych kamer w kwadracie guziku, takim jak Huawei Mate 20 Pro wynika z japońskiego bloga Mac Otakara, cytującego informacje od chińskich dostawców. Raport zawiera kilka wizualizacji tego, jak może wyglądać taki aparat.

Rendery są w dużej mierze zgodne z wcześniejszymi wersjami udostępnianymi przez OnLeaks, który oczekuje, że przynajmniej jeden tegoroczny iPhone będzie miał tylną kamerę z trzema obiektywami. Jedną z różnic jest to, że obiektywy aparatu są bardziej symetrycznie wyrównane w powyższym renderze, podczas gdy soczewki są asymetryczne we wcześniejszych wizualizacjach OnLeaks poniżej.

The Wall Street Journal już w styczniu informował, że następca iPhone’a XS Max będzie wyposażony w aparat z trzema obiektywami, a następca iPhone’a XS i iPhone’a XR z dwoma obiektywami. Jednak Mac Otakara twierdzi, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że aparat z trzema obiektywami będzie dostępny zarówno w następcy telefonu iPhone XS, jak i w telefonie iPhone XS Max.

Źródła Maca Otakary twierdzą, że Apple przygotowuje oficjalne etui na iPhone’a z „dużymi otworami” z tyłu, przypuszczalnie dla kwadratowego aparatu.

Wiele innych źródeł poparło pogłoski o aparacie z trzema obiektywami, w tym dobrze zaznajomiony z planami Apple Ming-Chi Kuo i Mark Gurman. Apple będzie podążać śladami producentów smartfonów z Androidem, takich jak Samsung i Huawei, dodając trzeci obiektyw, co powinno zaowocować poprawionym wykrywaniem 3D i innymi korzyściami.

Apple ma utrzymać ekrany o przekątnej 5,8 cala, 6,1 cala i 6,5 cala w swoich tegorocznych telefonach iPhone. Z innych prawdopodobnych funkcji ma być obudowa z matowego szkła, większe baterie i ładowanie innych urządzeń takich jak AirPods.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx