sobota, 3 grudnia

Apple może wypuścić nowy, 5-calowy model iPhone’a, który posiadałby unikalny pionowy układ podwójnego aparatu, obok istniejących modeli 4.7- i 5.5-calowych wynika z japońskiego blogu Mac Okatara. Model 5-calowy byłby iPhone’em średniej wielkości w linii telefonów w 2017 roku.

Raport, który powołuje się na tajwańskich dostawców mówi, że nowe modele, nazwane iPhone 7S, będą zaktualizowaną wersją iPhone’a 7. Nowy, 5-calowy model, posiadałby podwójny obiektyw aparatu tak jak iPhone 7 Plus, ale umieszczony pionowo a nie poziomo.

Na początku tego miesiąca, Mac Okatara poinformowała, że iPhone 7S i 7S Plus zachowałyby aluminiową konstrukcję iPhone’a 7. Jednakże, w raporcie stwierdzono, że nowe telefony mogłyby się pojawić w zupełnie nowym kolorze czerwonym. Wiele raportów twierdzi, że w 2017 roku pojawią się trzy nowe modele iPhone’a, w tym zaktualizowane modele 4.7- i 5.5-calowe z ekranami LCD i model Premium z wyświetlaczem OLED i w szklanej obudowie.

Dzisiejsze doniesienia potwierdzają wcześniejszy raport Nikkei, który twierdził, że w 2017 roku pojawi się nowy 5-calowy iPhone. Nikkei informował jednak, że wszystkie trzy modele iPhone’a w 2017 roku będą miała nową, szklaną obudowę. W listopadzie analityk KGI Securities Ming-Chi Kuo powiedział, że jest prawdopodobne, że nowe, szklane obudowy wspierać będą ładowanie bezprzewodowe.

Chociaż Mac Okatara była pierwszym, która twierdziła, że Apple pozbędzie się gniazda słuchawkowego w iPhone’ie 7 i zadebiutuje nowy kolorem czarnego połysku, to i zdarzyło się niejednokrotnie że się mylili. W listopadzie podano, że iPhone 7 i 7 Plus otrzyma nowy kolor „Jet White”, który do tej pory nie jednak się nie pojawił.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx