piątek, 19 kwietnia

Według najnowszych doniesień iPhone 15 może być wyposażony w pleciony kabel ładujący USB-C, który będzie o 50% dłuższy niż kabel Lightning dostarczany z obecnymi modelami iPhone’a.

Długość kabli widoczna w ostatnich raportach skłoniła niektórych do spekulacji, że będą one za długie dla iPhone’a, ale najnowsze informacje sugerują, że Apple planuje po raz pierwszy zaoferować znacznie dłuższy kabel do ładowania.

Kolekcjoner urządzeń Apple „Kosutami”, który ujawnił większość szczegółów na temat dopasowanych kolorystycznie i plecionych kabli USB-C na USB-C rzekomo dołączanych do modeli iPhone 15, twierdzi teraz, że kabel ma 1,5 m długości. Plotką podzielił się także „Majin Bu”, który dodał, że nowe kable mają być znacznie trwalsze. Dłuższy kabel prawdopodobnie będzie wymagał przeprojektowania opakowania.

Kabel Lightning, który dodawany jest do obecnych modeli iPhone’a, jest gumowany, biały i ma zaledwie metr długości. Oczekuje się, że nowe kable w oplocie będą dostępne co najmniej w kolorze czarnym, białym, żółtym, niebieskim i pomarańczowym, co odzwierciedla nową gamę kolorów dla serii ‌iPhone 15‌.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx