niedziela, 21 kwietnia

Astropad wprowadza na rynek nową wersję zestawu Rock Paper Pencil, który pojawił się latem zeszłego roku, wprowadzając kilka znaczących ulepszeń, które pozwolą na lepsze pisanie na iPadzie, przypominające pisanie po papierze.

Rock Paper Pencil łączy w sobie osłonę ekranu i unikalną końcówkę Apple Pencil, dzięki czemu pisanie na iPadzie przypomina pisanie na kartce papieru. Nowa wersja Rock Paper Pencil jest wyposażona w zabezpieczenie ekranu NanoCling, które można przymocować do iPada za pomocą mocowania statycznego, a nie magnetycznej krawędzi, jak poprzednia wersja.

Astropad twierdzi, że NanoCling jest silniejszy niż magnesy i zapewnia cieńszą ramkę i bardziej płaską powierzchnię iPada. Ochraniacz ekranu NanoCling jest o 40 procent cieńszy niż wersja magnetyczna, więc nie ma żadnych szczelin ani nierówności. Ochraniacz ekranu nadal można łatwo zdjąć i użyć ponownie, więc można go zdjąć, gdy nie piszemy. Nie jest samoprzylepny, więc nie pozostawia śladów.

Końcówka rysika również została przeprojektowana, aby wytrzymać intensywne codzienne użytkowanie. Ma odporny na zużycie rdzeń ze stopu miedzi i powłokę palladową i jest w stanie wytrzymać większe ciśnienie. Końcówka rysika została również odchudzona, dzięki czemu odpowiada standardowemu długopisowi o średnicy 0,7 mm. Rysik Rock Paper Pencil jest dostarczany z dwiema końcówkami ołówka i ochronnym etui do przechowywania osłony ekranu.

Rock Paper Pencil można kupić na stronie Astropad za 40 dolarów. Niestety drugie tyle będzie nas kosztować dostawa do Polski. Jest kompatybilny z 11-calowym iPadem Pro i iPadem Air, 12,9-calowym iPadem Pro trzeciej generacji i nowszymi, 10,2-calowym iPadem siódmej generacji i nowszymi, 10,9-calowym iPadem oraz iPadem mini szóstej generacji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx