niedziela, 25 września

iPhone 6C

Szereg blogów technologicznych udostępniło dziś wideo z chińskiej strony M.I.C. Gadget, która twierdzi, że prezentuje pierwsze prawdziwe spojrzenie na nową generację 4-calowego iPhone’a firmy Apple. Są jednak pewne przesłanki sugerujące, że tajemniczy smartfon może być po prostu regularnym 4.7-calowym iPhone’em 6 lub iPhone’em 6s.

Przede wszystkim, odległość między kratkami głośników, śrubami a złączem Lightning, gniazdem słuchawek i mikrofonem wydaje się być taka sama jak w iPhone’ie 6S. Gdyby to był rzeczywiście tak zwany „iPhone 6C”, te elementy musiały być bliżej siebie.

4-inch-iPhone-video

Szerokość wyświetlacza również przypomina tą z iPhone’a 6S w porównaniu do wielkości przycisku Home, lecz dokładne wymiary są trudne do ustalenia bez punktu odniesienia. Brak 4,7-calowego iPhone’a 6S i 5,5-calowego iPhone’a 6S Plus dla porównania z tym modelem również sprawia, że film wydaje się bardziej wątpliwy.

M.I.C. Gadget udostępniał w przeszłości dość dokładne przecieki związane czy to z iPhone’em i iPadem czy iPodem Touch, więc pozostaje możliwość, że ten film naprawdę przedstawia nowego, 4-calowego iPhone’a. Strona agreguje również szereg fałszywych przecieków i plotek, więc autentyczność tego filmu pozostaje nie jasna.

https://www.youtube.com/watch?v=p8la5yjlPcs

Prawdopodobny „iPhone 6C” może posiadać 64-bitowy procesor A8, 1 GB pamięci RAM, opcję pamięci 16GB i 64GB, 8-megapikselowy tylny aparat, ulepszoną kamerę FaceTime HD, Apple Pay, Touch ID, rozmowy VoLTE i więcej. Smartfon może być zaprezentowany pod koniec marca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx