poniedziałek, 22 lipca

Zdjęcia pierwszych, rzekomych części większego, 5.5-calowego iPhone’a 6 zostały udostępnione przez serwis 9to5Mac. Zdjęcia pokazują przód i tył panelu podświetlenia LCD, który ma wielkość przekątnej około 14 cm czyli około 5,5 cala.

iphone6-lcd-800x488

Strona twierdzi, że jest to element 5,5-calowego iPhone’a 6, który ma zostać wypuszczony na rynek jeszcze w tym roku. Wraz z nim ma się pojawić także model 4,7 calowy. Dla porównania demonstrujemy także zdjęcie tego samego elementu czyli podświetlenia LCD do modelu 4,7-calowego, które pojawiło się w maju.

backpanel2

Zarówno 4,7″ oraz 5,5″ podświetlania ekranu mają podobną do siebie konstrukcję, oraz bardzo podobną do tej znanej z iPhone’a 5S. Jednak samo złącze wydaje się nieco różne.

Widzieliśmy już kilka możliwych przecieków prezentujących model 4,7-calowy, ale jest to pierwsza część, jak wyciekła z modelu 5,5-calowego. Wiele doniesień pierwotnie sugerowało, że model 5,5-calowy zostanie wypuszczony nieco później po premierze 4.7-calowego iPhone’a. Ostatnio słyszeliśmy jednak, że Apple rozwiązał problemy produkcyjne związane z większym modelem więc możliwe, że pojawią się one jednak jednocześnie.

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx