sobota, 13 lipca

kobe brayan w apple

IWatch jest obecnie testowany przez profesjonalnych sportowców z MLB, NHL i NBA mierzących swoje możliwości fitness w rygorystycznych warunkach szkoleniowych, wynika z raportu 9to5Mac, powołującego się na źródło zaznajomione z testami. Apple rzekomo zaprosił do kampusu Cupertino kilku sportowców, takich jak gracz LA Lakers Kobe Bryant, w celu omówienia iWatch.

Kobe Bryant był widziany na terenie kampusu firmy Apple w maju i mówiło się, że spotkał się on z głównym projektantem Apple Jony Ive’em, który ma wiodącą rolę w rozwoju iWatch. Sportowcy testują prawdopodobne liczne czujniki wbudowane w urządzenie badające zdrowie i formę fizyczną, mierząc wszystko, od jakości snu do tętna, aby zapewnić ogólny obraz stanu zdrowia.

kobeatapple

Kobe Bryant w kampusie Apple w maju

Źródła podtrzymują także tezę, że iWatch będzie pozycjonowany jako „akcesorium modowe”, co jest zgodne z wcześniejszymi raportami z analityka KGI Securities Ming-Chi Kuo. Kuo przewiduje, że Apple chce wypuścić iWatch w wielu przedziałach cenowych i wykonany z różnych materiałów, aby konkurować z zegarkami niskiej i wysokiej klasy. W najwyższej, topowej wersji mógłby kosztować on nawet równowartości tysiąca dolarów.

Według ostatnich doniesień renomowanych serwisów informacyjnych, iWatch pojawi się w co najmniej dwóch rozmiarach, a jedno urządzenie będzie miało wielkość ekranu 2,5 cala. iWatch, który najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany w październiku, będzie posiadał m.in. szafirowy wyświetlacz, dotykowy interfejs, integrację z istniejącymi urządzeniami z systemem iOS oraz bezprzewodową możliwość ładowania.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx