czwartek, 18 lipca

OS X 10.10 WWDC 2014

Apple kontynuuje dekorację Moscone Center przed swoim nadchodzącym Worldwide Developers Conference, a po dodaniu pierwszych banerów związanych z iOS 8 pojawił się pierwszy inaugurujący nowy OS X 10.10.

Górzyste tło banera sugeruje, że OS X 10.10 będzie miał nazwę powiązaną z ziemią, aby uzupełnić nazwę bazującą na wodzie w OS X 10.9. Dokładna jego nazwa nie jest znana, ale po różnych nazwach zastrzeżonych przez Apple w kwietniu typy są bardzo różne. Wśród zastrzeżonych znaków towarowych nawiązujących do ziemskiej tematyki są m.in. Yosemite, Redwood, Mammoth, California, Diablo, Miramar, El Cap, Redtail, Condor, Grizzly, Tiburon, Skyline, Shasta i Sierra. Nowo odkryte nazwy to także Mojave, Sonoma, Ventura i Sequoia.

1401485491-Photo_May_30,_2_25_48_PM

W związku z tym, że OS X Mavericks wprowadził tylko niewielkie zmiany wizualne, oczekuje się, że OS X 10.10 oprócz nowych funkcji będzie przebudowany bardziej drastycznie przyjmując wygląd i wnosząc niektóre elementy stylu znane z iOS 7. Chociaż w tym momencie niewiele wiadomo na temat nowego systemu operacyjnego, to pierwsze spojrzenie na ten system operacyjny zobaczymy na pewno w poniedziałek 2 czerwca o godzinie 19 czasu polskiego, gdy Apple rozpocznie Worldwide Developers Conference swoim tradycyjnym Keynote’em.

Apple będzie transmitował na żywo to wydarzenie zarówno w Internecie jak i na Apple TV więc każdy zainteresowany będzie miał możliwość uczestniczenia w nim prawie na żywo. My oczywiście będziemy także na bieżąco informować o zaprezentowanych nowościach.

[contentblock id=1 img=iframe.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx