sobota, 13 lipca

MacBook Pro 2015

Najnowsze zdjęcia, które właśnie wyciekły i pojawiły się w internecie prezentują rzekomo następną generację MacBook’a Pro, ale potwierdzają jednocześnie informację o której pisaliśmy wczoraj, że będzie on dostarczany z nowym dotykowym panelem OLED powyżej klawiatury w miejscu dotychczasowych przycisków funkcyjnych. Zdjęcia dają również pogląd na cztery złącza USB-C zawarte w obudowie nowego MacBooka.

Niedawny raport wiarygodnego analityka KGI Securities Ming-Chi Kuo mówił, że Apple wprowadzi touchpad OLED do MacBook’a Pro, który pojawi się w trzecim kwartale tego roku. Oczekuje się również, że maszyna uzyska cieńszą obudowę oraz nową klawiaturę identyczną do tej stosowanej obecnie w 12-calowym MacBooku.

macbook_wm_480

Zdjęcia wysłane przez anonimowe źródło, które twierdzi, że pracuje dla jednego z partnerów produkcyjnych Apple w Chinach, ujawniają nowe wycięcie powyżej klawiatury MacBooka Pro – gdzie normalnie znajdują się klawisze funkcyjne. W tym właśnie miejscu mógłby się znaleźć pasek dotykowy OLED.

macbook-pro-front

front nowego MacBooka Pro

Zdjęcia sugerują również, że prawie wszystkich złącza na urządzeniu zostaną zastąpione przez porty USB-C. Pojawią się dwa po prawej i po lewej stronie urządzenia, a tylko jeden dodatkowy otwór wygląda na gniazdo słuchawkowe.

macbook-pro-2016-right

prawa strona i widoczne dwa złącza USB-C

macbook-pro-2016-left

lewa strona i kolejne dwa złącza USB-C

Trudno powiedzieć po tych zdjęciach, czy nowy MacBook Pro będzie cokolwiek cieńszy, ale nie wydaje się by był znacznie cieńszy niż obecny model. Po obu stronach klawiatury możemy zobaczyć coś, co wygląda jak kratki głośnikowe. Sugeruje to, że Apple może przesunąć głośniki, aby zrobić miejsce dla dotykowego panelu OLED. W istniejących modelach, głośniki znajdują się w tylnej części klawiatury.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx