środa, 24 lipca

Apple otworzył dziś przyjmowanie zamówień przedpremierowych na wszystkie cztery modele iPhone’a 13 za pośrednictwem swojej strony internetowej i aplikacji Apple Store.

Pierwsze godziny przedsprzedaży pokazują, że w tym roku największą popularnością cieszą się modele o większej pojemności, przynajmniej jeśli chodzi chodzi o modele iPhone 13 Pro. Dla pojemności 256 GB i 512 GB czas oczekiwania naszybciej przesunął się do 4-5 tygodni czyli na drugą połowę (końcówkę) października. W tej chwili dotyczy to już wszystkich kolorów i wszystkich pojemności. Podobna sytuacja wygląda z modelami iPhone 13 Pro Max.

Popularności większych pojemności może mieć związek z informacją jaka nie została podana wprost, ale pojawiała się w specyfikacji technicznej modeli Pro, o możliwości nagrywania filmów ProRes w 4K tylko w modelach o pojemności od 256 GB.

Nieco lepiej wygląda sytuacja w modelach iPhone 13, jednak i tu na większość kolorów w podstawowej, ale powiększonej w tym roku pojemności 128 GB, trzeba już poczekać 2-3 tygodnie. Większe pojemności 256 GB i 512 GB wciąż możemy zamówić z gwarancją dostawy w dniu premiery czyli 24 września.

Najlepiej sytuacja wygląda w modelu najmniejszym czyli iPhonie 13 mini. Tu większość modeli w większości pojemności zamówimy na dzień premiery. Mniejsza popularność tego modelu po raz kolejny może tylko utwierdzić Apple w przekonaniu o wycofaniu tego modelu w przyszłym roku i czym mówi się coraz powszechniej.

Kluczowe funkcje w całej linii iPhone’a 13 to szybszy chip A15 Bionic, ulepszenia aparatu, dłuższa żywotność baterii i mniejsze wycięcie w wyświetlaczu. Oba modele Pro są również wyposażone w wyświetlacz ProMotion ze zmienną częstotliwością odświeżania do 120 Hz. Wszystkie cztery modele iPhone’a 13 zaczną trafiać do klientów i do sklepów już w piątek, 24 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx