wtorek, 27 lutego

iphone6-2

W internecie pojawiło się dziś zdjęcie jeszcze nie całkowicie złożonego pudełka dla iPhone’a 6s Plus.

Opakowanie zdaje się pochodzić ze złotej wersji iPhone’a 6S Plus i oprócz charakterystycznej białej formy posiada na ekranie urządzenia obraz ryby. Zdjęcie to, wygląda podobnie do niektórych tapet znajdujących się w iOS 9. Niestety, jasność obrazu sprawia, że trudno określić jego wiarygodność. Zdjęcie jest jednak pierwszym „oficjalnym” potwierdzeniem nazwy nowego iPhone’a, której pomimo już powszechnych założeń nazwano iPhone 6S, choć nie zostało to ona nigdy potwierdzone przez Apple.

1839e0c5dd3413e

Oprócz samego zdjęcia pudełka, serwis cnbeta który upublicznił zdjęcie twierdzi, że bateria w iPhone’ie 6s Plus będzie posiadać pojemność 2750mAh, czyli będzie nieco mniejsza niż ta w obecnym iPhone’ie 6 Plus. Obecnie bateria ta ma pojemność 2910mAh. Oczywiście, Apple może poprawić zużycie energii w następnej generacji smartfona więc mniejszy akumulator może nie przekładać się na mniejszą żywotność baterii.

Firma Apple ogłosiła dziś, że wydarzenie medialne związane z prezentacją nowego iPhone’a odbędzie się 9 września w Auli Bill Graham Civic.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx