poniedziałek, 27 maja

Na chwilę przed oficjalną premierą w sieci pokazało się pierwsze zdjęcie nowego paska do Apple z nowego materiału nazywanego FineWoven. Oczekuje się, że Apple odejdzie od skóry i zaprezentuje zupełnie nową linię pasków do Apple Watch.

Zdjęcia, pochodzące od kolekcjonera prototypów urządzeń i licznych przecieków Kosutami, rzekomo przedstawiają jeden z oficjalnych pasków Apple, który opisuje się jako lekki, cienki i gładki.

Paski są rzekomo wykonane z nylonu i poliestru pochodzącego z recyklingu i mają wzór o splocie diagonalnym. Być może Apple wybrał te materiały, starając się wyglądać ekologicznie, jednocześnie zmniejszając swój ślad węglowy poprzez zastosowanie substytutów skóry na bazie tkanin.

Według Kosutami opaski mają mieć także powłokę odporną na zachlapania, choć same opaski nie są w pełni wodoodporne. Apple stworzył podobno sześć opcji kolorystycznych pasków dla Apple Watch, ale dzisiaj podczas wieczornej konferencji ma ogłosić tylko trzy z nich. Dokładne kolory nie są w tej chwili znane.

Kosutami wyjaśnił również, że paski FineWoven będą produkowane przez tego samego producenta, który produkuje paski do zegarka AppleWatch Ultra, a materiały rzekomo pochodzą z Japonii.

Poprzednie plotki sugerowały, że Apple będzie usuwać skórzane etui ze swojego asortymentu etui do iPhone’a. Podobnie jak w przypadku rzekomych pasków FIneWoven dla Apple Watch, plotki głoszą, że Apple planuje również wypuścić etui na iPhone’a wykonane ze sztucznego materiału pod tą samą nazwą FineWoven.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx