niedziela, 5 lutego

Jak zauważył serwis Apple Bitch, chiński sprzedawca części TVC-Mall rozpoczął oferowanie przycisku Home do „iPhone’a 5” zarówno w czarnym jak i białym kolorze. Ale w informacji nie ma nic o tym, że przyciski te nieznacznie różnią się od okrągłych przycisków Home montowanych w urządzeniach iOS do tej pory.

Nowe przyciski mają kształt zaokrąglonego kwadratu i przypominają trochę wyglądem ikonę aplikacji iOS. Mimo to, zachowują okrągłą wklęsłość w środku przycisku tak jak w istniejących urządzeniach. TVC-Mall zauważa różnicę w opisie produktu:

W odróżnieniu od iPhone’a 4S, przycisk Home iPhone’a 5 jest okrągły w środku, a na zewnątrz kwadratowy, co pokazują zdjęcia. Obie części są niepodzielne.

Ze zdjęć nie jest jednak jasne, czy zmiana projektu będzie widoczna dla użytkownika. Podejrzewamy, że część nowego przycisku z zaokrąglonym kwadratem będzie leżeć pod powierzchnią iPhone, służąc do mocowania przycisku w miejscu i pozostając niewidoczna dla użytkownika.

W każdym razie wydaje się, że pogłoski o tym, że Apple usuwania przycisk Home w całości lub zastąpi go przyciskiem dotykowym po raz kolejny są bezpodstawne. Takie pogłoski były powszechne w miesiącach poprzedzających premierę każdego nowego urządzenia iOS, ale Apple podtrzymuje obecność przycisku Home wprowadzonego wraz z pierwszym modelem  iPhone’a.

przycisk Home w iPhone’ie 4S

TVC-Mall ma dobrą historię jeśli chodzi o wyciek drobnych oryginalnych części urządzeń iOS na długo przed oficjalnymi premierami produktu. Jeśli części są oryginalne, mogą one sugerować, że Apple przymierza się już do produkcji nowego urządzenia, chociaż czasem te przecieki pojawiają się na wiele miesięcy przed produkcją.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx