wtorek, 18 czerwca

Po pierwszych zdjęciach pudełka Apple Watch jakie pojawiły się dziś rano, francuska strona Metronews opublikowała jeden z pierwszych filmów z rozpakowywania pudełka nowego urządzenia firmy Apple wyraźnie prezentując dokładnie to samo pudełko jak i jego zawartość zgodną z wcześniejszymi zdjęciami. Na filmie widzimy ten sam, 42 mm Apple Watch ze stali nierdzewnej z bransoletą Milanese.

Film jest krótki, ale potwierdza, że zdjęcia były zgodne z prawdą, a dodatkowo prezentując całą zawartość pudełka z kablem ładującym MagSafe w jego dolnej części i plastikowym pudełkiem wewnątrz zawierającym już samo urządzenie.

Metronews oprócz samego rozpakowania pudełka i sposobie zapinania bransolety prezentuje też kilka screenów z wyświetlacza Apple Watch, poruszając się po jego systemie operacyjnym.

Inny model zegarka Apple Watch trafił już także w ręce serwisu Cnet. Na własnym filmie zaprezentowali także zawartość pudełka z urządzeniem dokładnie prezentując każdy z zawartych w nim elementów. Zobaczcie sami.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx