sobota, 15 czerwca

p3

Vent Clip to nowy uchwyt samochodowy w ofercie renomowanego producenta akcesoriów do urządzeń mobilnych LUXA2. Urządzenie charakteryzuje się innowacyjnym sposobem montażu wewnątrz samochodu. Klasyczne uchwyty mocowane są zazwyczaj do przednich szyb lub kokpitu  za pomocą elastycznej przyssawki, przez co w niektórych przypadkach może to powodować ograniczenie pola widzenia kierowcy. Natomiast Vent Clip montowany jest do otworów kratki wentylacyjnej. Dla większej stabilności producent wyposażył uchwyt w dodatkowy mechanizm stabilizujący.

O dużej uniwersalności Vent Clipa świadczy to, że nie ma znaczenia czy przegrody kratki wentylacyjnej są ułożone pionowo czy poziomo, ponieważ element wsuwany do otworu jest obracany i można go dostosować do własnych preferencji. Przed przypadkowym wysunięciem się uchwytu chroni mechanizm sprężynowy dociskający urządzenie do kratki.

p1

p2

Vent Clip dedykowany jest do  urządzeń mobilnych o przekątnej ekranu od 3,5” do 6” więc bez problemu będzie pasował zarówno do najnowszych modeli iPhone’6 i 6 Plus jak i do starszych modeli jak 5, 5S a nawet 4 i 4S.  Ruchoma głowica uchwytu umożliwia obracanie smartfona o 360°, a antypoślizgowe elementy chronią urządzenie przed wysunięciem się z Vent Clipu.

Sugerowana cena detaliczna uchwytu to zaledwie 59 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jur_me
jur_me
9 lat temu

Niezły jest! Ale gdzie go kupić?, bo jak zauważyłem to przeważnie są na przyssawki albo do zapalniczki.

keler
keler
9 lat temu

Gdzie go kupić ?

sagui
sagui
9 lat temu

Również ciekawi mnie gdzie można go kupić za 59zł?
Link który podał Kamil prowadzi do strony amerykańskiej – zatem ceny podane w USD.
Można też znaleźć na amazon.de, ale tam ceny w EUR.
Zatem może autor artykułu ujawni gdzie kupić ten uchwyt?

dont_judge_me
3 lat temu

No nieźle! Taki bajer za tak niską cenę. Swój uchwyt samochodowy na telefon kupiłam za nieco wyższą cenę, ale nie narzekam, bo sprawdza się od lat 🙂

6
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx