niedziela, 19 maja

Firma oświetleniowa Signify ogłosiła nową girlandę LED Festavia, która zostanie dodana do oferty Philips Hue przed świętami.

Philips Hue Festavia zawiera 250 inteligentnych miniaturowych diod LED na 20-metrowym przewodzie, które można wykorzystać na choince, schodach, kominku i nie tylko.

Podobnie jak w przypadku innych produktów Hue, światła Festavia można ustawić na ponad 16 milionów kolorów, a pojedyncza nić obsługuje wiele kolorów w celu uzyskania efektu gradientu. Zestaw Festavia jest kompatybilny z HomeKit i dobrze łączy się z innymi produktami Philips Hue.

festavia-lights-2

Światłami można sterować za pomocą Siri, aplikacji Hue i aplikacji Dom. Lampki można włączać i wyłączać, ściemniać, oraz zmieniać ich kolory. Dzięki integracji Spotify lampki można ustawić tak, aby migały, przyciemniały i rozjaśniały się w rytm odtwarzanego utworu.

Wraz z wprowadzeniem girlandy Festavia aplikacja Hue zyskuje efekt blasku, który może sprawić, że lampki będzie migotać. Dostępna jest nowa opcja Trybu Rozproszenia, która losowo rozprowadza pięć kolorów wzdłuż łańcucha świetlnego.

Girlanda Festavia jest wyceniona na 779 złotych i jest już dostępna w sklepie internetowym Philips Hue.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx