piątek, 19 lipca

Serwis 9to5Mac opublikował informację, że jeden z jego czytelników postanowił napisać maila do szefa marketingu Apple Phila Schillera dotyczącego zarysowań iPhone 5. Kwestia ta jest poruszana przez wielu użytkowników od czasu oficjalnej premiery.

Problem ten najbardziej widoczny jest na czarnych modelach, ze względu na kolor anodyzowanego aluminium, który po zarysowaniu odkrywa srebrny kolor pod spodem. Według Schillera, takie zadrapania są „normalne” przy normalnym korzystaniu.

Serwis twierdzi, że zweryfikowano tego maila i rzeczywiście pochodzi on z SVP Apple. Więc podsumowując: czarny iPhone 5 będzie się rysował, ale jest to normalne. Jedynym sposobem, aby temu zapobiec jest zaopatrzyć się w etui i dbać o ukochanego nowego smartfona.

Inna opcja to oczywiście zakup wersji biało-srebrnej iPhone’a 5. Chociaż ten telefon ma również aluminiowy tylny panel, nie jest on jednak anodowany – tak jak w aluminiowych MacBookach Apple – więc nie będzie się tak obdrapywał, a zarysowania nie będą nigdy tak widoczne.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
AppleFan5
AppleFan5
11 lat temu

To jest amelinium, tego nie zarysujesz 😉

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx