piątek, 3 grudnia

Balogh-iwatch

Według najnowszego raportu biznesowej japońskiej gazety Nikkei, bardzo wyczekiwany od Apple i prawdopodobny inteligentny zegarek „iWatch” ma zostać wydany w październiku i posiadać nową wersję systemu iOS 8.

Źródła gazety mówią, że Apple rozpoczął finalizację specyfikacji urządzenia i ma on korzystać z zakrzywionego ekranu OLED z wykorzystaniem czujników biometrycznych do gromadzenia danych związanych ze zdrowiem, takich jak spożycie kalorii, aktywność snu, poziom tlenu we krwi i innych, co jest zgodne z niedawnymi plotkami.

Apple wydaje się być pewny nowego produktu. Według producenta części, planuje on miesięczną sprzedaż na około 3-5 milionów sztuk, co przekracza całkowitą globalną sprzedaż zegarów tego typu w zeszłym roku.

Chociaż niewiele wiadomo na temat cech fizycznych zegarka iWatch, to plotki sugerują, że urządzenie będzie wyposażone w dwóch różnych wielkościach 1,3 cala i 1,5-1,7 cala. Jest również prawdopodobne, że czujniki biometryczne iWatch będą współpracować z nową aplikacją Health zapowiedzianą w iOS 8 w celu pomiaru i agregacji wskaźników zdrowotnych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x