piątek, 2 grudnia

Apple nadal kontynuuje prace przed nadchodzącą coraz bliżej premierą iCloud. Dziś deweloperzy otrzymali kolejny build OS X 10.7.2 beta oznaczony numerem 11C62. Nowa wersja pojawia się sześć dni po poprzednim buildzie.

Apple skupia się przede wszystkim nad problemami znanymi z poprzedniego buildu i nie dokonuje żadnych zmian w liście obszarów tematycznych do badań. Obejmują one przede wszystkim AddressBook, GraphicsDrivers, iCal, iChat, iCloud, Mac App Store, Mail, MobileMe, Safari, Spotlight i Time Machine. Podobnie jak w ostatnich kilku buildach dla deweloperów, funkcjonalność iCloud jest zintegrowana bezpośrednio z OS X 10.7.2 i nie oferowana jest osobno do pobrania.

Mimo plotek z różnych źródeł Apple wciąż trzyma w tajemnicy oficjalny termin konferencji na której ma ogłosić wprowadzenie nowej generacji sprzętu iPhone i oficjalnie zaprezentować iOS 5 i iCloud. OS X 10.7.2 powinien pojawić się jako bezpłatna aktualizacja dla OS X Lion wraz z debiutem iCloud, nowego iPhone’a i oprogramowania.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx