poniedziałek, 6 lutego

Western Digital zaprezentował najnowszą generację popularnych dysków twardych dla użytkowników komputerów Mac z serii My Passport. Są bardziej kompaktowe i eleganckie niż poprzednie, z cienkim, metalowym designem.

My Passport Studio jest przenośnym rozwiązaniem dla fotografów, kamerzystów, grafików lub innych osób, którzy wymagają składowania dużej ilości danych. Oferuje on przechowywanie do 1 TB danych i ma opcje łączności z dwoma portami FireWire 800 i jednym portem USB 2.0. Port FireWire na urządzeniu pozwala na połączenie łańcuchowe z innymi urządzeniami, takimi jak kamery HD, jak również nowymi monitorami Thunderbolt Display (w którym znajduje wraz z Thunderbolt także FireWire, USB i Ethernet).

My Passport for Mac jest tańszą wersją dla studentów oraz użytkowników, którzy nie potrzebują portów FireWire, ale potrzebują dużego dysku do 1TB na swoje dane.

„Czy jesteś członkiem społeczności artystycznej czy po prostu używasz komputera Mac i potrzebujesz szybkiego dostępu do danych, idealnym dla Ciebie rozwiązaniem będą dyski Western Digital My Studio Passport i My Passport for Mac o dużej pojemności.”powiedział Jim Welsh, wiceprezes i dyrektor generalny działu produktów markowych WD i grupy elektroniki użytkowej. „Wiemy, jak ważne dla naszych klientów są dane trzymane w formie cyfrowej, dlatego stawiamy wysokie wymagania co do trwałości, bezpieczeństwa i długoterminowej niezawodności wszystkich naszych napędów.”

Oba dyski dostępne są w sprzedaży detalicznej i zaczynają się od 411 złotych za 500 GB My Passport for Mac, i 529 złotych za 500 GB My Passport Studio.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx