wtorek, 18 czerwca

Opis produktowy, który pokazał się przez moment na stronie Target.com zasugerował, że iPad Mini Retina może się pojawić w sprzedaży od 21 listopada czyli w czwartek przed amerykańskim Świętem Dziękczynienia. Dotychczas Apple nie dostarczył dokładnej daty premiery swojego iPada mini z wyświetlaczem Retina, informując jedynie o ogólnym planie wypuszczenia go w listopadzie.

Chociaż data 21 listopada wymieniona na stronie internetowej może być tylko prostym przypuszczeniem firmy, to jest ona logiczna na dzień wydania nowego tabletu, ponieważ przypada przed Świętem Dziękczynienia, a co ważniejsze, przed słynnym Black Friday, który jest w Stanach Zjednoczonych dniem zakupów.

Premiera iPada mini Retina w końcówce listopada daje Apple możliwość skupienia początkowo większej uwagi na iPadzie Air. Niejasne jest jednak, dlaczego Apple miałby zdecydować się na premierę w czwartek, a nie tradycyjnie w piątek.

Powszechnie mówi się, że początkowa ilość iPada mini Retina będzie bardzo mała, aż do początku 2014 roku. Ale choć zasoby iPada mini z Retiną będą niskie, Apple zapowiedział duże ilości iPadów Air, które prawdopodobnie rozwiążą część popytu na mniejsze tablety. IPad Air firmy Apple trafi do sprzedaży już dziś po północy.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx