czwartek, 22 lutego

OnLeaks, znany z licznych przecieków nowych urządzeń, który udostępnił dokładne rendery iPhone’a 11 Pro ponad dziewięć miesięcy przed premierą urządzenia, powrócił z nową koncepcją tak zwanego „iPhone’a 9” lub „iPhone’a SE 2” za pośrednictwem iGeeksBlog.

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami analityka Ming-Chi Kuo, OnLeaks oczekuje, że iPhone 9 będzie przypominał iPhone’a 8, w tym z 4,7-calowym wyświetlaczem LCD z grubymi ramkami, przyciskiem Home z Touch ID i tylnym aparatem z pojedynczą soczewką. I w przeciwieństwie do oryginalnego iPhone’a SE urządzenie nie miałoby gniazda słuchawkowego.

Kluczową aktualizacją iPhone’a 9 byłby szybszy układ A13 Bionic, a urządzenie nie będzie wyposażone w 3D Touch.

Tym co jest mniej pewne, są materiały z jakich będzie wykonany. Podczas gdy rendery przedstawiają iPhone’a 9 z polerowaną metalową ramą i matowym szklanym tyłem jak iPhone 11 Pro, OnLeaks mówi nam, że te aspekty projektowe są wyłącznie jego założeniami. W przypadku iPhone’a 9, którego cena ma zaczynać się od około 399 dolarów, Apple może trzymać się tańszych materiałów, takich jak matowa aluminiowa ramka iPhone’a 8.

OnLeaks spodziewa się, że iPhone 9 będzie miał 7,8 mm grubości, co czyniłoby go o 0,5 mm grubszym niż iPhone 8, podczas gdy wysokość i szerokość urządzenia prawdopodobnie będą praktycznie identyczne z iPhone’em 8 czyli około 138,5 mm x 67,4 mm. W przeciwieństwie do materiałów pokazanych w renderach, OnLeaks mówi nam, że te wymiary nie są założeniami.

Ming-Chi Kuo powiedział wcześniej, że iPhone 9 zostanie wydany do końca marca. Oczekuje, że urządzenie będzie miało opcje pojemności 64 GB i 128 GB, z opcjami kolorów Space Grey, Silver i (PRODUCT) RED.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx