wtorek, 16 kwietnia

Nieco ponad dwa miesiące po wydaniu przez Apple AirPods Pro z aktywną eliminacją hałasu, kilka marek wprowadza konkurentów na targach CES 2020.

Panasonic i Technics należą do marek, które w tym tygodniu ogłosiły w Las Vegas prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z aktywną redukcją szumów, a więcej pojawi się wraz z otwarciem targów we wtorek.

Panasonic twierdzi, że nowe słuchawki RZ-S500W mają „wiodącą w branży redukcję szumów”, osiągniętą dzięki kombinacji eliminacji szumów w obie strony w połączeniu z przetwarzaniem cyfrowym i analogowym. Technologie te współpracują ze sobą, aby zminimalizować hałas generowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz nauszników.

Czujnik dotykowy w słuchawkach umożliwia użytkownikom przełączanie między naturalnym trybem z dźwiękiem otoczenia, trybem redukcji szumów i wyłączaniem za pomocą jednego palca. Tryb dźwięku otoczenia brzmi jak tryb przezroczystości w AirPods Pro, który pozwala jednocześnie słuchać muzyki, słysząc otoczenie.

Panasonic zaprezentował także parę naprawdę bezprzewodowych słuchawek pod marką Technics. Słuchawki EAH-AZ70W są wyposażone w tę samą technologię redukcji szumów i tryb Ambient Sound, co RZ-S500W, a także odporność na wodę klasy IPX4 oraz nowy, dynamiczny przetwornik z powłoką grafenową dla lepszego dźwięku.

Zarówno słuchawki RZ-S500W, jak i EAH-AZ70W będą dostępne w czerwcu, ale ich ceny nie zostały jeszcze ujawnione.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx