niedziela, 21 lipca

Olloclip wypuścił nową wersję swojego obiektywu fotograficznego 3-w-1, który został przeprojektowany dla iPhone’a 5. Zestaw obiektywów jest dostępny w trzech różnych kolorach: czerwonym, czarnym i białym i składa się z trzech rodzajów soczewek w jednym akcesorium.

Obiektyw rybie oko rejestruje zdjęcia o polu widzenia 180 stopni, obiektyw szerokokątny podwaja normalne pole widzenia iPhone’a, a obiektyw makro stosuje dziesięciokrotne powiększenie.

Obiektyw fisheye olloclip jest również zaprojektowany do pracy z nową funkcją aparatu Panorama, która została wprowadzona do iOS 6. Z Panorama 360 Plus, obiektyw jest w stanie przechwycić obraz 360 stopni zarówno szerszy jak i wyższy od tego, jaki standardowo może uchwycić kamera iPhone’a 5.

Tak jak w przypadku olloclip dla iPhone’a 4 i 4S olloclip dla iPhone’a 5 zatrzaskuje się na prawym górnym rogu telefonu zawierającym kamerę i umożliwia szybkie zmiany obiektywów. Olloclip 3-w-1 dla iPhone’a 5 kosztuje 69,99 dolarów i jest dostępny w sprzedaży na stronie olloclip.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx