poniedziałek, 15 lipca

Zgodnie z oczekiwaniami, Apple wydał właśnie publicznie iTunes. Nowe oprogramowanie przynosi szereg usprawnień, w tym przeprojektowany sklep, uproszczony odtwarzacz  i nowe funkcje iCloud.

• Zaprojektowany całkiem od nowa. iTunes pozwala w przyjemny sposób obsługiwać i odtwarzać muzykę, filmy i programy TV. Na pewno spodoba Ci się okno programu bez obramowania przy krawędziach, własne projekty dla każdego albumu, filmu czy programu TV w bibliotece oraz otrzymywanie spersonalizowanych rekomendacji przy każdym kliknięciu we W sklepie.

 • Nowy sklep. Sklep iTunes Store został zaprojektowany zupełnie od nowa — przejrzysty wygląd ułatwia przeglądanie popularnych rzeczy i odkrywanie nowych, które mogą stać się Twoimi ulubionymi.

 • Odtwarzanie kupionych materiałów w iCloud. Muzyka, filmy i programy TV kupione w iCloud są teraz wyświetlane w bibliotece. Aby je zobaczyć, wystarczy zalogować się przy użyciu Apple ID. Kliknij dwukrotnie, aby odtwarzać je bezpośrednio z iCloud, lub pobierz kopię, którą możesz zsynchronizować na urządzeniu lub odtwarzać poza siecią.

 • Następne. Teraz można łatwo zobaczyć, jakie utwory będą odtwarzane jako następne — wszystko w jednym miejscu. Aby je szybko wyświetlić, wystarczy kliknąć w ikonę Następne na środku ekranu. Można też w każdej chwili porządkować, dodawać lub pomijać utwory.

 • Nowy miniodtwarzacz. Teraz możesz zrobić o wiele więcej, wykorzystując o wiele mniej miejsca. Oprócz pokazywania odtwarzanego utworu, miniodtwarzacz wyświetla teraz grafikę albumu, dodaje następne utwory i ułatwia wyszukiwanie utworów do odtwarzania — wszystko to w mniejszej i bardziej eleganckiej formie.

 • Ulepszone wyszukiwanie. Znajdowanie rzeczy w iTunes nigdy nie było łatwiejsze. Wystarczy wprowadzić tekst w polu wyszukiwania, a natychmiast wyświetlone zostaną wyniki z całej biblioteki. Wybierz wynik, aby program iTunes do niego przeszedł.

 • Synchronizacja odtwarzania. Teraz iCloud pamięta za Ciebie miejsce filmu lub programu TV. Odtwarzanie filmu lub odcinka programu TV na iPhonie, iPadzie, iPodzie touch lub Apple TV jest wznawiane w miejscu, w którym zostało przerwane.

Oprogramowanie jest obecnie dostępne za pośrednictwem aktualizacji oprogramowania w Mac App Store i stronie aktualizacji Apple.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx