wtorek, 23 kwietnia

W systemach sieci amerykańskich sklepów Target pojawiły się wpisy sugerujące szczegóły na temat nadchodzących produktów Apple. Na liście giganta detalicznego znalazły się „Airpods (X Generation)” z ceną 399 dolarów, „Apple TV Gen X”, „Apple iPod Touch X Generation” i pasek „Apple Watch Series X”.

Pracownicy sieci Target przesłali zdjęcia ofert serwisowi 9to5Mac, który jako pierwszy opublikował te informacje. Wszystkie wydają się być symbolami zastępczymi i mogą być reprezentatywne dla przyszłych produktów, choć nie jest jasne, czy produkty są już w drodze. Nie jest też do końca jasne co reprezentują poszczególne pozycje i dlaczego znalazły się w systemie sklepów Target ani czy są dokładne, więc informacji nie należy traktować jako konkretnych dowodów na nowe urządzenia.

‌Airpods (X Generation) ma cenę 399 dolarów, Apple TV‌ Gen X ma cenę 180 dolarów, Apple iPod Touch X Generation kosztuje 400 dolarów, a cena paska ‌Apple Watch‌ Series X to 50 dolarów. Istnieją trzy różne pozycje dla pasków Apple Watch i cztery zduplikowane wpisy dotyczące rzekomego nowego Apple TV.

W ostatnim czasie nie było żądnych plotek o ulepszonym iPodzie Touch, a iPod touch ostatnio był odświeżony w maju 2019 roku, więc nie jest jasne, czy ta pozycja związana z „iPodem touch” jest poprawna. Ceny iPoda Touch w USA zaczynają się od 199 dolarów, a 399 dolarów dotyczy modelu o dużej pojemności. Oczekujemy nowego, niedrogiego iPhone’a z ceną początkową 399 dolarów, więc istnieje możliwość, że symbol zastępczy „iPod touch” jest przeznaczony dla iPhone’a, a nie iPoda. Może to być również odświeżony iPod touch o pojemności 256 GB lub cena może być całkowicie błędna, ponieważ jest to symbol zastępczy.

Chociaż słyszeliśmy pogłoski o planowanej konferencji Apple, które odbędzie się 31 marca, to jednak oficjalnie nie zostało to ogłoszone. Plotki sugerują, że podczas eventu zostanie zaprezentowany nowy, tańszy iPhone nazywany roboczo „iPhone SE 2” lub „iPhone 9”, a także Apple TV i zaktualizowany iPad Pro, które prawdopodobnie trafią do sprzedaży w kolejnym miesiącu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx