czwartek, 18 lipca

 

Serwis AppleInsider opublikował listę 24 numery różnych modeli powiązanych z planowanym „iPadem Mini” , który ma zostać wprowadzony na wydarzeniu medialnym w następny wtorek.

Według listy, iPad będzie dostępny w czterech wariantach podstawowych, które prawdopodobnie odpowiadają różnym pojemnościom: P101, P103, P105 i P107. Zestaw czterech wariantów sugeruje, że Apple może wypuścić iPada Mini z pojemności od 8 GB do 64 GB.

Każdy z tych czterech wariantów jest dostępny w trzech różnych opcjach opisanych „GOOD”, „BETTER” i „BEST”, które uznaje się za warianty związane z opcjami łączności. Może to oznaczać, że Apple uruchomi zarówno opcję Wi-Fi jak i obsługujące sieci komórkowe, lecz trzecia wersja wskazuje, że może być osobna wersja obsługująca sieć komórkową 3G i osobna dla LTE 4G. Alternatywnie, mogą być po prostu dwie różne wersje obsługujące LTE w celu wspierania różnych operatorów dostępnych na całym świecie, choć nie jest jasne, dlaczego jeden taki model byłby oznaczony jako „lepszy”, a drugi „najlepszy”.

Serwis 9to5Mac ma swoją teorię na temat tych numerów uważając, że niektóre z nich odnoszą się do zmodyfikowanej wersji  pełnowymiarowego iPada ze złączem Lightning. W ich scenariuszu, 12 nowych numerów modeli reprezentuje iPada Mini w trzech pojemnościach, dwóch kolorach oraz dwóch wariantach (z łącznością Wi-Fi i komórkową). Pozostałe 12 numerów stanowiłyby odświeżone pełnowymiarowe iPady z podobnymi matrycami i podobnych konfiguracjach. W Stanach Zjednoczonych, gdzie Apple sprzedaje zarówno wersje GSM i CDMA, pełna matryca produkt może zawierać 36 różnych iPadów: 18 iPadów mini i 18 pełnowymiarowych modeli iPadów.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx