środa, 4 sierpnia

W związku z informacjami o zwiększeniu standardów kontroli jakości iPhone’a 5 i zwiększeniu nacisków na pracowników, proces montażu spowolnił produkcję w Foxconn. The Wall Street Journal podzielił się dziś komentarzami uzyskanymi od anonimowego kierownika Foxconn wyjaśniając trudności w montażu urządzenia.

„IPhone 5 jest najtrudniejszym urządzeniem montowanym w Foxconn. Aby był on lekki i cienki, projekt jest bardzo skomplikowany”, powiedział jeden z kierowników firmy, który odmówili podania nazwiska. „Potrzeba czasu, aby nauczyć się składać to nowe urządzenie. Praktyka czyni mistrza. Nasza wydajność ulega poprawie z dnia na dzień. „

Kierownik podjął także temat zadrapań i rys, które podobno były przyczyną zwiększonych standardów kontroli jakości, zauważając, że „zawsze trudno zadowolić zarówno potrzeby estetyczne jak i praktyczne”.

Kierownik przyznał się także do napięć między pracownikami linii produkcyjnej i inspektorami kontroli jakości, ale odmówił podania dodatkowych informacji na temat sytuacji, która była początkowo ogłoszona jako przyczyna strajku kilku tysięcy pracowników, zdementowana później przez Foxconn.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x