wtorek, 30 maja

Apple udostępnił nowy zwiastun nadchodzącego filmu „Snoopy in Space”, który trafi do Apple TV+ tej jesieni. Jak zauważa Deadline, wydanie nowego trailer zbiegło się z czasem 50 rocznicy lądowania na księżycu Apollo 11.

„Snoopy in Space” opowiada historię Snoopiego, którego marzenia o zostaniu astronautą zamieniają się w rzeczywistość, gdy on i gang Fistaszków udają się w podróż do NASA i są wybrani do elitarnej misji w kosmos.

Snoopy i Woodstock zostaną wystrzeleni w przestrzeń kosmiczną, podczas gdy Charlie Brown i reszta gangu Fistaszków pomogą swoim przyjaciołom w kontroli misji.

Apple w zeszłym roku podpisał umowę z DHX Media i jego spółką zależną Peanuts Worldwide, aby opracować i wyprodukować nową serię Fistaszków, w tym oryginalne programy i dodatki do nich.

„Peanuts in Space” będzie pierwszym nowym materiałem o Fistaszkach, który wyłoni się z tego partnerstwa, choć w maju powstał mini fikcyjny dokument zatytułowany „Peanuts in Space: Secrets of Apollo 10” wprowadzony za pośrednictwem aplikacji Apple TV.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx