środa, 17 kwietnia

W dzisiejszym wydaniu newslettera Power On Mark Gurman z Bloomberga poinformował, że wciąż trwają prace nad rozszerzonym trybem niskiego zużycia energii dla Apple Watch i jest duża szansa na jej wprowadzenie wraz z publiczną premierą watchOS 9 jeszcze w tym roku.

Chociaż Apple Watch ma już tryb oszczędzania energii, który wyświetla na ekranie tylko godzinę to Gurman twierdzi, że rozszerzony tryb niskiego zużycia energii pozwoli na korzystanie z aplikacji i innych funkcji w stanie niskiego zużycia energii. Gurman po raz pierwszy poinformował, że funkcja jest opracowywana w kwietniu, ale Apple nie ogłosił jej podczas prezentacji watchOS 9 na WWDC w czerwcu.

Gurman uważa, że Apple może ogłosić nowy tryb niskiego zużycia energii w późniejszym terminie, podobnie jak nowy tryb blokady w iOS 16, który został ogłoszony dopiero w zeszłym tygodniu. Oczekuje się, że watchOS 9 zostanie wydany we wrześniu wraz z premierą Apple Watch Series 8, nowym Apple Watch SE i nową ekstremalną wersją Apple Watch.

Gurman wcześniej twierdził, że nowy tryb niskiego zużycia energii może być „funkcją ograniczoną sprzętowo”, sugerując, że może być ograniczony do Apple Watch Series 8 i potencjalnie innych nowych modeli. W dzisiejszym biuletynie Gurman wyraził opinię, że tryb niskiego zużycia energii może współpracować z niektórymi nowymi funkcjami ekstremalnego zegarka Apple Watch.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx