sobota, 25 maja

Plaga kradzieży rowerów jest czymś, z czym muszą się wciąż borykać fani dwóch kółek. Rowery znikają zewsząd, czy to z piwnicy, czy z balkonu, nie mówiąc już o tych przypiętych na ulicy.

A co jeśli wiedzielibyśmy gdzie go szukać? Może dałoby się go odzyskać. Właśnie temu ma służyć nowy gadżet od Device Therapy, który stworzył sprytny schowek na AirTaga przymocowanego do roweru. Użycie AirTaga do śledzenia roweru jest bardzo dobrym pomysłem ponieważ pomaga śledzić jego lokalizację, zwłaszcza jeśli rower trafi w ręce inne niż właściciela. Ale ma sens tylko wtedy, kiedy AirTag jest niewidoczny.

etui-rowerowe3-AIrTag

 

Jeśli AirTag będzie łatwo widoczny, każdy złodziej rowerowy, który ma choć odrobinę rozsądku, zerwie go i pozbędzie się, zanim ruszy w drogę. Z uchwytem od Device Therapy (prawdopodobnie) nigdy go nie dostrzeże.

Wydrukowany z wysokiej jakości bioplastiku pozyskiwanego z roślin, uchwyt Device Therapy ukrywa AirTag w obudowie przypominającej zwyczajne szkiełko odblaskowe mocowane na tył roweru dla lepszej widoczności.

etui-rowerowe2-AIrTag

Etui jak i szkło odblaskowe Device Therapy Bike Mount & Reflector mocuje się za pomocą standardowej opaski zaciskowej zwanej trytytką, której nie można łatwo zdjąć po zamknięciu. I choć wszystko jest do odczepienia chociażby poprzez przecięcie, to jednak przeciętna osoba o tym nie pomyśli uznając, że to zwyczajne szkiełko odblaskowe. Sam uchwyt zbudowany jest tak, aby wytrzymać wszystkie warunki pogodowe, w tym ulewny deszcz dlatego jest bezpieczny dla AirTaga

Mount & Reflector jest dostępny w kolorze czarnym lub białym z czerwonym lub białym materiałem odblaskowym i możecie go kupić ze sklepu internetowego Etsy za około 80 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx