sobota, 22 czerwca

Zapowiadany, nowy samodzielny monitor Apple, który może pojawić się w tym roku ma kosztować około 2500 dolarów uważa Mark Gurman z Bloomberga.

W swoim pierwszym tegorocznym biuletynie „Power On” Gurman mówi, że nowy monitor, który „ma nadzieję” pojawi się w tym roku, może być wyceniony „na około połowę ceny Pro Display XDR”.

Mówi się, że Apple opracowuje tańszy monitor zewnętrzny, który będzie sprzedawany równolegle z wysokiej klasy wyświetlaczem Pro Display XDR, kosztującym 23 999 złotych przed uwzględnieniem opcjonalnego stojaka za 4799 złotych.

Biorąc to pod uwagę, sformułowanie Gurmana sugeruje, że jest przekonany, że nowy wyświetlacz będzie kosztował około 2500 dolarów co przełożyłoby się na cenę w Polsce w okolicach 12 tysięcy złotych. Gurman wydaje się jednak mniej optymistyczny, jeśli chodzi o jego premierę w tym roku.

Gurman po raz pierwszy poinformował o pracach Apple nad samodzielnym monitorem w styczniu 2021 roku i zasugerował, że będzie on zorientowany na użytkowników poprzedniego monitora Thunderbolt Display firmy Apple, który został wprowadzony na rynek w 2011 roku i wycofany w 2016 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx